Treść główna

Chorujesz przewlekle? Potrzebujesz pomocy i wsparcia? Dołącz do naszej Fundacji!

Przewlekłe chorowanie to trudna podróż. Nie jesteś sam! Sprawdź, jakie wsparcie możesz otrzymać w Fundacji Dobro Powraca i dlaczego warto być z nami!

Przewlekłe chorowanie to także przewlekłe wydatki – sprawdź, jak działa subkonto  i skorzystaj z pomocy finansowej

Jeżeli mierzysz się z kosztami chorowania Twoimi albo Twojego Dziecka- subkonto w Fundacji Dobro Powraca to narzędzie, które pomoże Ci gromadzić środki na walkę o zdrowie.  Darowizny i 1,5% podatku od Twoich Bliskich, Przyjaciół, Współpracowników oraz Anonimowych Darczyńców to realna pomoc, z której możesz skorzystać.

Dlaczego warto założyć subkonto w naszej Fundacji?

  • Subkonto dla naszych Podopiecznych jest bezpłatne- nie pobieramy żadnych opłat czy prowizji – zarówno za prowadzenie subkonta, jak i od zgromadzonych na nim środków. To oznacza, że 100% zgromadzonego wsparcia jest do Twojej dyspozycji
  • Subkonto założysz on-line – bez zbędnych formalności . Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny.
  • Nie musisz czekać na założenie subkonta- będzie ono aktywne tego samego dnia, w którym złożysz wniosek
  • Środki z subkonta możesz przeznaczyć na zakup bardzo wielu rzeczy- nasz Katalog Refundacji jest bardzo szeroki i transparentny – zarówno dla Ciebie, jak i Darczyńców
  • Będziesz regularnie informowany o stanie środków zgromadzonych na subkoncie – w comiesięcznych szczegółowych raportach, bądź na bieżąco drogą mailową lub telefoniczną
  • Jesteśmy dostępni i łatwo się z nami skontaktować – będziesz miał do dyspozycji dedykowaną Podopiecznym Infolinię lub Centrum Informacyjne. Wolisz komunikować się mailowo? To żaden problem -na przesłane do nas maile odpowiadamy tego samego dnia!
  • Proces wypłat z subkonta jest błyskawiczny – zwrot środków zostanie zrealizowany tego samego dnia, gdy otrzymamy dokumenty.
  • Dokumenty do wypłaty środków możesz do nas wysłać drogą mailową- to bardzo przyspiesza cały proces. Wolisz tradycyjną pocztę? Taką korespondencję także obsługujemy tego samego dnia, gdy do nas dotrze.
  • Fundacja Dobro Powraca cieszy się dużym zaufaniem Podatników- od wielu lat utrzymujemy się wśród organizacji pożytku publicznego, które otrzymują największe wpłaty z 1,5% podatku
  • Proces księgowania wpłat z 1,5% w naszej Fundacji należy do jednego z najszybszych w Polsce – nasi Podopieczni mają dostęp do środków z 1,5% kilka dni po otrzymaniu danych z urzędów skarbowych (np. w 2023 roku były to zaledwie 2 dni)

Poszukujesz informacji o chorobach przewlekłych? Skorzystaj z naszej Bazy Wiedzy

Prowadzimy dla Chorych przewlekle obszerną  Bazę Wiedzy.

Jeżeli poszukujesz informacji o danej jednostce chorobowej- o objawach, profilaktyce, leczeniu – skorzystaj z naszych artykułów. Baza Wiedzy jest regularnie uzupełniana o kolejne pozycje.

Częścią naszej działalności edukacyjnej jest także projekt NiePrzewlekaj 

Dołącz do wspierającej się społeczności Dobro Powraca!

Nasza społeczność na Facebooku to 10 tysięcy Osób. Dołącz do nas!

Facebook

Instagram

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content