Treść główna

Zespół Touretta- wsparcie

Dziękujemy za 1,5% podatku za rok 2023!

W imieniu Fundacji i Podopiecznych składamy serdeczne podziękowania Podatnikom za przekazanie 1,5% podatku!

Szanowni Podatnicy,

Z głębokim wdzięcznością i serdecznym uznaniem chcielibyśmy złożyć Wam najszczersze podziękowania za Waszą hojność oraz wsparcie, jakie okazaliście, przekazując swoje 1,5% podatku na rzecz osób chorych przewlekle. Wasze gesty sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem dla tych, którzy potrzebują wsparcia i troski.

Dzięki Waszej ofiarności możemy wspólnie dotknąć serc wielu osób dotkniętych chorobą, otaczając je opieką i wsparciem w ich codziennych zmaganiach. Wasza hojność ma ogromne znaczenie dla tych, którzy walczą z chorobami przewlekłymi, oraz dla ich rodzin, które wspierają ich w tej trudnej drodze.

Wasza dobroć jest nieoceniona i niezastąpiona. Dzięki Waszym gestom pomagacie zmieniać życie na lepsze, przynosząc ulgę i nadzieję tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Raz jeszcze, z całego serca, dziękujemy Wam za Waszą hojność oraz zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Wasza dobroć jest promieniem światła i inspiracją dla nas wszystkich.

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content