Treść główna

Podopieczni o nas

Rafał Zaprudnik

Do założenia subkonta zachęcił mnie przede wszystkim brak opłat. Do tej pory dofinansowano mi głównie leki i suplementy, które są istotne przy stwardnieniu rozsianym, a także inhalator

Rewelacyjne jest to, że formalności można załatwić on-line. Zarówno sama rejestracja była bardzo sprawna, a wysłane wnioski o dofinansowanie można przesłać drogą mailową. Fundacja działa błyskawicznie. Wysłany w godzinach porannych wniosek jest realizowany tego samego dnia, a pieniążki są na koncie podopiecznego już popołudniu. Warto założyć subkonto, a grosik do grosika z rozliczenia rocznego PIT-ów zawsze jakąś sumkę uzbiera. Wszystkich chorym na SM polecam Fundację Dobro Powraca, a opiekunów chorych zachęcam do pomocy w zgromadzeniu i wysłaniu stosownych dokumentów do Fundacji.

Anna Sztachańska

Zachorowałam na SM w wieku 23 lat, był to dla mnie ogromy cios, także finansowy. Dzięki założeniu subkonta w Fundacji Dobro Powraca, mogłam sfinansować niezbędne potrzeby. Korzystam z subkonta głównie do finansowania wizyt lekarskich, badań oraz leków, ale także pomocnych w codziennym życiu urządzeń (nie koniecznie typowo rehabilitacyjnych).

Zwrot kosztów otrzymuję tego samego lub następnego dnia po wysłaniu wniosku i faktur. Nigdy nie musiałam się dodatkowo tłumaczyć i udowadniać, że zakup był niezbędny, co daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa.
Polecam Fundację Dobro Powraca, odwalają kawał dobrej roboty, żeby pomóc swoim podopiecznym i ułatwiać im życie!

Dariusz Szmańda

Subkonto fundacji Dobro Powraca jest bardzo pomocne.
Zasady uczestnictwa i warunki korzystania subkonta są przejrzyste.
Fundacja doskonale rozumie potrzeby osób z SM.

Subkonto umożliwia szybką i łatwą refundację poniesionych kosztów.
Doceniam świetnie zbudowany i zorganizowany proces refundacji.
Najczęściej rozliczam koszty leków i suplementów oraz plastry chłodzące które stosuję po iniekcjach.
Refunduję równie badania oraz konsultacje lekarskie.
Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy.
Świetna komunikacja. Czuję, że zawsze mogę liczyć na pomoc.
Bardzo dziękuję całemu zespołowi. Feedback na piątke!

Andrzej Roszak

O Fundacji Dobro Powraca dowiedziałem się podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym, którego koszty były bardzo wysokie. Założyłem subkonto i od tego czasu dzięki życzliwości ogromnego grona darczyńców finansuję rehabilitację, zakup leków, sprzętu pomocniczego (wózek, balkonik) a nawet udało mi się pokryć koszty przystosowania łazienki. Ze względu na brak kosztów operacyjnych ( prowizje, itp.) polecam wszystkim korzystanie z usług Fundacji.

Procedura zwrotu poniesionych kosztów jest bardzo prosta i niezwykle szybka. Jeśli rano wyślę dokumentację za pośrednictwem poczty elektronicznej, najczęściej następnego dna środki są na moim koncie. Fundacja umożliwia również wsparcie podopiecznych np. w zakresie korzystania z szablonów wizytówek umożliwiających poszerzenie grona darczyńców. Działania Fundacji są zdecydowanie nastawione na pomoc osobom zmagającym się z SM i stanowią dla mnie znaczną pomoc umożliwiająca finansowanie niemałych kosztów, dzięki którym udaje mi się zachować, jako taką sprawność

Tadeusz Milas

Mam bardzo dobrą opinię o subkoncie w fundacji Dobro Powraca z którego korzystam od kilku lat. Polecam innym chorym jego założenie.

Otrzymuję zwrot kosztów: -naprawy i eksploatacji samochodu z oprzyrządowaniem inwalidzkim, -zakupu suplementów i leków, -zakupu AGD i wyposażenia mieszkania.
Dużym plusem jest możliwość wysyłania dokumentów drogą e-mailową a następnego dnia otrzymuję pieniądze na konto.
Trzeba się tyko wykazać inwencją w znalezieniu osób chętnych do przekazania 1%.

Zofia Mieronowicz

Zebranie pieniędzy na subkoncie fundacji pomogło mi w pokrywaniu kosztów zakupu leków i innych środków niezbędnych do funkcjonowania w przebiegu SM.

Serdecznie polecam założenie subkonta, bo umożliwia ono pomoc ze strony dobrych ludzi, bez których nieraz byłoby ciężko poradzić z finansami. Za otrzymane darowizny najczęściej kupuję lekarstwa, ale myślę też o ich wykorzystaniu na rehabilitację.
Subkonto funkcjonuje bez zarzutów, informacje są jasne, a postępowanie łatwe. Jestem bardzo zadowolona z pracy fundacji w tym zakresie i jeszcze raz polecam wszystkim chorym na SM!

Andrzej Gielniak

Założyłem subkonto z myślą o wykorzystywaniu zebranych na nim środków dzięki ludziom dobrej woli na leczenie oraz rehabilitację .
Polecam chorym na SM założenie subkonta, ponieważ to nic nie kosztuje, a dzięki zebranym na nim funduszy może znacznie pomóc w walce z chorobą.

Założyłem subkonto dopiero w tym roku, a choruję już 12 lat, sam nie mam pojęcia dlaczego tak długo zwlekałem
Funkcjonowanie subkont w fundacji Dobro Powraca jak napisałem powyżej jest całkowicie darmowe, a pierwszego dnia danego miesiąca otrzymujemy informację o stanie naszego konta. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z fundacją Dobro Powraca i raz jeszcze serdecznie polecam tą Fundację innym chorym.

Dorota Cedrowska

Szczęście w nieszczęściu: 100% zgromadzonych na Twoim subkoncie środków jest do Twojej dyspozycji.

Raz w miesiącu otrzymujesz czytelny raport dotyczący zmian na Twoim subkoncie (wpłaty, wypłaty). W przypadku nietypowych sytuacji, które podyktuje życie, dzwonisz, a po drugiej stronie życzliwa i serdeczna Osoba nie tylko obieca Ci, że zajmie się sprawą — ta Osoba upora się z nią tak szybko ja się da. Ani przez chwilę nie będziecie z kłopotem sami.

Aurelia Cieślicka

Kilka lat nie korzystałam z subkonta bo nie miałam takiej potrzeby.
Nagle noga odmówiła mi posłuszeństwa w działaniu !!!!
Pomyślałam ups- trzeba jechać i poprawić ten brak siły.

Zaczęłam szukać, jest-Ośrodek w Bornym Sulinowie dla chorych na SM. Jest też małe "ale" ..... Brak kasy :( . Pomyślałam , może uzbieram na leczenie z jednego procenta , po roku udało się wyjechać . Tak dzięki zbieraniu i korzystając z usług subkonta na "Dobra Powraca" mogłam sobie pozwolić na dwukrotny wyjazd do Warszawy ,zabieg usuwający ból nerwu trójdzielnego żuchwy , dwukrotny wyjazd do Bornego, dwa razy do ośrodka w Pucku i korzystania z basenu, kupno lekkiego wózka inwalidzkiego , korzystania z prywatnych zabiegów metodą Bowena przez rok , To wszystko dzięki korzystaniu z subkonta fundacji Dobro Powraca. Polecam, sam fakt ze nie ma opłat i kontakt jest bardzo udogodniony działa na plus.

Anna Kozan

Program „Subkonto” realizowany jako projekt przez Fundację Dobro Powraca, w którym uczestniczę już od 7 lat, umożliwił mi przede wszystkim systematyczne gromadzenie w ramach 1% podatku środków finansowych przekazywanych przez członków rodziny i przyjaciół.

Gromadzone w tej formule fundusze pozwoliły mi korzystać z wyjazdów do sanatoriów na rehabilitację, a także umożliwiły dokonywanie zakupów sprzętu rehabilitacyjnego, środków medycznych i pomocowych.
Ważne dla mnie było to, że nie musiałam o to zabiegać, a dzięki zrozumieniu darczyńców i kompetencji pracowników Fundacji wszystkie sprawy były załatwiane bezproblemowo. Pragnę za to władzom Fundacji serdecznie podziękować.
Stan mojego zdrowia niestety się pogarsza (na SM choruję już przeszło 30 lat). Jednak pragnę podkreślić, że warto było mi z tego Programu korzystać i dlatego zachęcam każdą osobę chorą na SM do założenia subkonta.
Pozdrawiam, życzę zdrowia i trzymajmy się!

Waldemar Ruta

Polecam założenie subkonta w Fundacji Dobro Powraca. Ułatwia to zakupy leków i rehabilitację

Faktury są opłacane niezwłocznie a informacją o stanie subkonta jest szybka i przejrzysta. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Fundacją.

Karolina Szymkowiak

Jestem bardzo zadowolona z posiadania subkonta w Fundacji DOBRO POWRACA. Konto służy mi do opłacania faktur za leki będące zwrotem z podatku

Polecam bycie w tej Fundacji, ponieważ pracują tam osoby które są rzetelne i niezwykle pomocne.

 
Skip to content