Treść główna

30 maja 2023 obchodzimy Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego

Fundacja Dobro Powraca otacza opieką Chorych na SM od początku swojej działalności. Pomagamy, informujemy, edukujemy od 2009 roku!

W Światowym Dniu Stwardnienia Rozsianego wszystkim Chorym składamy życzenia optymizmu, siły i wytrwałości.

Z naszymi Podopiecznymi chorującymi na stwardnienie rozsiane jesteśmy już 14 lat. Przez ten czas bardzo wiele zmieniło się w zakresie dostępności do leczenia i refundacji. Nasza Fundacja była obecna na wielu forach walki o prawa Pacjentów. Ciągle bardzo wiele jest do zrobienia.

Nasi Podopieczni mierzący się z SM są dla nas inspiracją do działania. Dziękujemy Państwu za zaufanie!

Zapraszamy do naszej Bazy Wiedzy, z której Chorzy na SM mogą czerpać wiedzę dotyczącą diagnostyki, leczenia, rehabilitacji i pomocy.

Ciągle przyjmujemy do Fundacji nowych Podopiecznych. Jeżeli chcesz porozmawiać, to nasze Centrum Informacyjne czeka na Twój telefon od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18.

Jest łatwiej, gdy jesteśmy razem!

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content