Treść główna

30 maja 2023 obchodzimy Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego

Fundacja Dobro Powraca otacza opieką Chorych na SM od początku swojej działalności. Pomagamy, informujemy, edukujemy od 2009 roku!

W Światowym Dniu Stwardnienia Rozsianego wszystkim Chorym składamy życzenia optymizmu, siły i wytrwałości.

Z naszymi Podopiecznymi chorującymi na stwardnienie rozsiane jesteśmy już 14 lat. Przez ten czas bardzo wiele zmieniło się w zakresie dostępności do leczenia i refundacji. Nasza Fundacja była obecna na wielu forach walki o prawa Pacjentów. Ciągle bardzo wiele jest do zrobienia.

Nasi Podopieczni mierzący się z SM są dla nas inspiracją do działania. Dziękujemy Państwu za zaufanie!

Zapraszamy do naszej Bazy Wiedzy, z której Chorzy na SM mogą czerpać wiedzę dotyczącą diagnostyki, leczenia, rehabilitacji i pomocy.

Ciągle przyjmujemy do Fundacji nowych Podopiecznych. Jeżeli chcesz porozmawiać, to nasze Centrum Informacyjne czeka na Twój telefon od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18.

Jest łatwiej, gdy jesteśmy razem!

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content