Treść główna

30 maja 2023 obchodzimy Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego

Fundacja Dobro Powraca otacza opieką Chorych na SM od początku swojej działalności. Pomagamy, informujemy, edukujemy od 2009 roku!

W Światowym Dniu Stwardnienia Rozsianego wszystkim Chorym składamy życzenia optymizmu, siły i wytrwałości.

Z naszymi Podopiecznymi chorującymi na stwardnienie rozsiane jesteśmy już 14 lat. Przez ten czas bardzo wiele zmieniło się w zakresie dostępności do leczenia i refundacji. Nasza Fundacja była obecna na wielu forach walki o prawa Pacjentów. Ciągle bardzo wiele jest do zrobienia.

Nasi Podopieczni mierzący się z SM są dla nas inspiracją do działania. Dziękujemy Państwu za zaufanie!

Zapraszamy do naszej Bazy Wiedzy, z której Chorzy na SM mogą czerpać wiedzę dotyczącą diagnostyki, leczenia, rehabilitacji i pomocy.

Ciągle przyjmujemy do Fundacji nowych Podopiecznych. Jeżeli chcesz porozmawiać, to nasze Centrum Informacyjne czeka na Twój telefon od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18.

Jest łatwiej, gdy jesteśmy razem!

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

2024-01-16

Chcesz uzyskać wsparcie z 1,5% podatku? Pierwszym krokiem jest założenie subkonta. Dołącz do Fundacji Dobro Powraca!

Jeżeli chorujesz przewlekle i potrzebujesz środków finansowych na walkę o zdrowie, to jednym ze źródeł pozyskania takich środków może być 1,5%. Aby było to możliwe, musisz posiadać subkonto w organizacji pożytku publicznego. Tylko takie organizacje (w skrócie OPP) są uprawnione do otrzymywania odpisów podatkowych. Fundacja Dobro Powraca posiada status OPP od początku swojej działalności, czyli od roku 2009. Zostań naszym Podopiecznym i korzystaj z możliwości, jakie daje 1,5% podatku!

 
Skip to content