Treść główna

Dobre Uczynki Czynią Bohaterów

Informujemy, że fundacja nawiązała współpracę z platformą budowlaną Daibau International, działającą w 12 krajach europejskich. W ramach współpracy uczestniczymy w odpowiedzialnym społecznie projekcie o nazwie "Dobre uczynki czynią bohaterów.

https://www.daibau.pl/dobre_uczynki_czynia_bohaterow

O projekcie

„Każdego dnia my w Daibau.pl z poświęceniem pracujemy, aby pomóc Wam w budowie i renowacji domów i biurowców. Jednak przestrzeń życiowa każdego z nas jest znacznie szersza niż tylko nasz dom i biuro.

Naszą przestrzeń życiową czyni natura, którą kochamy, miasto, w którym żyjemy, a także wszyscy ludzie, których spotykamy po drodze. Naszą przestrzeń życiową tworzą także współobywatele, których często nie zauważamy – ludzie zagrożeni, którzy sami nie potrafią walczyć o godne życie. Poprawa naszego środowiska i jakości życia wszystkich ludzi w nim żyjących, jest obowiązkiem każdego z nas.

Dlatego wzywamy teraz do połączenia sił i wspólnej pomocy organizacjom charytatywnym, które opiekują się najbardziej zagrożonymi!

W zamian te non-profit organizacje będą nadal poprawiać nasze otoczenie i jakość życia naszych współobywateli.”

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

2024-01-16

Chcesz uzyskać wsparcie z 1,5% podatku? Pierwszym krokiem jest założenie subkonta. Dołącz do Fundacji Dobro Powraca!

Jeżeli chorujesz przewlekle i potrzebujesz środków finansowych na walkę o zdrowie, to jednym ze źródeł pozyskania takich środków może być 1,5%. Aby było to możliwe, musisz posiadać subkonto w organizacji pożytku publicznego. Tylko takie organizacje (w skrócie OPP) są uprawnione do otrzymywania odpisów podatkowych. Fundacja Dobro Powraca posiada status OPP od początku swojej działalności, czyli od roku 2009. Zostań naszym Podopiecznym i korzystaj z możliwości, jakie daje 1,5% podatku!

 
Skip to content