Treść główna

Dobre Uczynki Czynią Bohaterów

Informujemy, że fundacja nawiązała współpracę z platformą budowlaną Daibau International, działającą w 12 krajach europejskich. W ramach współpracy uczestniczymy w odpowiedzialnym społecznie projekcie o nazwie "Dobre uczynki czynią bohaterów.

https://www.daibau.pl/dobre_uczynki_czynia_bohaterow

O projekcie

„Każdego dnia my w Daibau.pl z poświęceniem pracujemy, aby pomóc Wam w budowie i renowacji domów i biurowców. Jednak przestrzeń życiowa każdego z nas jest znacznie szersza niż tylko nasz dom i biuro.

Naszą przestrzeń życiową czyni natura, którą kochamy, miasto, w którym żyjemy, a także wszyscy ludzie, których spotykamy po drodze. Naszą przestrzeń życiową tworzą także współobywatele, których często nie zauważamy – ludzie zagrożeni, którzy sami nie potrafią walczyć o godne życie. Poprawa naszego środowiska i jakości życia wszystkich ludzi w nim żyjących, jest obowiązkiem każdego z nas.

Dlatego wzywamy teraz do połączenia sił i wspólnej pomocy organizacjom charytatywnym, które opiekują się najbardziej zagrożonymi!

W zamian te non-profit organizacje będą nadal poprawiać nasze otoczenie i jakość życia naszych współobywateli.”

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content