Treść główna

Dobre Uczynki Czynią Bohaterów

Informujemy, że fundacja nawiązała współpracę z platformą budowlaną Daibau International, działającą w 12 krajach europejskich. W ramach współpracy uczestniczymy w odpowiedzialnym społecznie projekcie o nazwie "Dobre uczynki czynią bohaterów.

https://www.daibau.pl/dobre_uczynki_czynia_bohaterow

O projekcie

„Każdego dnia my w Daibau.pl z poświęceniem pracujemy, aby pomóc Wam w budowie i renowacji domów i biurowców. Jednak przestrzeń życiowa każdego z nas jest znacznie szersza niż tylko nasz dom i biuro.

Naszą przestrzeń życiową czyni natura, którą kochamy, miasto, w którym żyjemy, a także wszyscy ludzie, których spotykamy po drodze. Naszą przestrzeń życiową tworzą także współobywatele, których często nie zauważamy – ludzie zagrożeni, którzy sami nie potrafią walczyć o godne życie. Poprawa naszego środowiska i jakości życia wszystkich ludzi w nim żyjących, jest obowiązkiem każdego z nas.

Dlatego wzywamy teraz do połączenia sił i wspólnej pomocy organizacjom charytatywnym, które opiekują się najbardziej zagrożonymi!

W zamian te non-profit organizacje będą nadal poprawiać nasze otoczenie i jakość życia naszych współobywateli.”

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content