Treść główna

Infolinia fundacji Dobro Powraca

Dowiedz się, jak możesz się z nami skontaktować!

W Fundacji Dobro Powraca działa Infolinia oraz Centrum Informacyjne. Nasz zespół czeka na Twój telefon. Porozmawiajmy!

Zależy nam, aby każda Osoba, która chce z nami porozmawiać, otrzymała najlepsze wskazówki i pomoc. Dlatego funkcjonują u nas dwie linie telefoniczne:

  • Infolinia dla Podopiecznych Fundacji – dedykowany zespół czeka na telefony w sprawie funkcjonowania subkont, rozliczenia faktur i podań. Jest to także numer, pod którym odpowiadamy na pytania darczyńców oraz sprzedawców.

Infolinia dla Podopiecznych – 506 107 001 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00)

  • Centrum Informacyjne – to miejsce, z którym mogą się  kontaktować Osoby zastanawiające się nad założeniem subkonta i zastaniem Podopiecznym Fundacji Dobro Powraca. Jeżeli masz pytania, nie znalazłeś informacji na stronie internetowej, chciałbyś porozmawiać o rozpoczęciu współpracy z nami- czekamy na rozmowę z Tobą.

Centrum Informacyjne o subkontach- 797  063  247 (od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-18.00).

Dla Państwa wygody Centrum Informacyjne sprawuje dyżur także w soboty.

Wolisz kontakt mailowy? Nasz email to fundacja@dobropowraca.pl . Na przesłane do nas zapytania odpowiadamy tego samego dnia.

Można nas także znaleźć na Facebooku i Instagramie.

Do usłyszenia!

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content