Treść główna

Potrzebujesz ulotki, grafiki albo wizytówki?

Rozpoczyna się okres przekazywania 1,5% podatku. Jesteś naszym Podopiecznym i chciałbyś stworzyć spersonalizowane materiały, które wesprą Twoje zbiórki?

Podopieczni Fundacji Dobro Powraca mogą korzystać ze specjalnie dla Nich przygotowanych Generatorów.

W prosty i szybki sposób można przygotować dla siebie albo Dziecka profesjonalne materiały – zarówno do wydruku, jak i w postaci grafik (np. do zamieszczenia na Facebooku czy Instagramie).

Masz swój autorski pomysł? Wolisz sam przygotować grafiki? Napisz do nas, które logotypy Cię interesują (fundacja@dobropowraca.pl), a prześlemy je na wskazany adres mailowy!

 

 

 

 

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content