Treść główna

Potrzebujesz ulotki, grafiki albo wizytówki?

Rozpoczyna się okres przekazywania 1,5% podatku. Jesteś naszym Podopiecznym i chciałbyś stworzyć spersonalizowane materiały, które wesprą Twoje zbiórki?

Podopieczni Fundacji Dobro Powraca mogą korzystać ze specjalnie dla Nich przygotowanych Generatorów.

W prosty i szybki sposób można przygotować dla siebie albo Dziecka profesjonalne materiały – zarówno do wydruku, jak i w postaci grafik (np. do zamieszczenia na Facebooku czy Instagramie).

Masz swój autorski pomysł? Wolisz sam przygotować grafiki? Napisz do nas, które logotypy Cię interesują (fudnacja@dobropowraca.pl), a prześlemy je na wskazany adres mailowy!

 

 

 

 

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content