Treść główna

Fundacja Dobro Powraca

Przewlekłe chorowanie nie musi być wyzwaniem dla jednej Osoby!

Choroba, zwłaszcza poważna i długotrwała, jest dużym obciążeniem w życiu Pacjenta. Jak radzić sobie z wyzwaniami związanymi z utratą zdrowia? Jak w tym procesie pomaga Fundacja Dobro Powraca? Dowiedz się więcej o naszym Programie Subkont "Jesteśmy Razem"!

Osoba mierząca się z przewlekłą chorobą zmaga się z wieloma problemami. Mają one różną naturę – medyczną, społeczną, zawodową, finansową. W Fundacji Dobro Powraca wierzymy, że razem możemy dużo więcej, niż w pojedynkę. Dlatego wiele lat temu uruchomiliśmy bezpłatny Program Subkont „Jesteśmy Razem”. W otoczeniu każdego Podopiecznego znajdują się Osoby, które mogą wesprzeć walkę z przewlekłym chorowaniem. Nasz Program Subkont ma na celu zbudowanie systemu wsparcia, który pomoże Osobie chorej w walce o zdrowie.

Prowadząc Program Subkont mamy na celu odciążenie Podopiecznego ze zmartwień finansowych. Zaufało nam już kilka tysięcy pacjentów, którzy za pośrednictwem subkont gromadzą środki na swoje leczenie.

Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy poradnik dotyczący subkonta. Subkonto można w naszej organizacji założyć on-line za pomocą specjalnego formularza. Subkonto jest dla naszych Podopiecznych bezpłatne, nie pobieramy żadnych opłat za jego prowadzenie, jak również prowizji od wpłat. 100% środków jest do dyspozycji Podopiecznego.

 

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content