Treść główna

Fundacja Dobro Powraca

Przewlekłe chorowanie nie musi być wyzwaniem dla jednej Osoby!

Choroba, zwłaszcza poważna i długotrwała, jest dużym obciążeniem w życiu Pacjenta. Jak radzić sobie z wyzwaniami związanymi z utratą zdrowia? Jak w tym procesie pomaga Fundacja Dobro Powraca? Dowiedz się więcej o naszym Programie Subkont "Jesteśmy Razem"!

Osoba mierząca się z przewlekłą chorobą zmaga się z wieloma problemami. Mają one różną naturę – medyczną, społeczną, zawodową, finansową. W Fundacji Dobro Powraca wierzymy, że razem możemy dużo więcej, niż w pojedynkę. Dlatego wiele lat temu uruchomiliśmy bezpłatny Program Subkont „Jesteśmy Razem”. W otoczeniu każdego Podopiecznego znajdują się Osoby, które mogą wesprzeć walkę z przewlekłym chorowaniem. Nasz Program Subkont ma na celu zbudowanie systemu wsparcia, który pomoże Osobie chorej w walce o zdrowie.

Prowadząc Program Subkont mamy na celu odciążenie Podopiecznego ze zmartwień finansowych. Zaufało nam już kilka tysięcy pacjentów, którzy za pośrednictwem subkont gromadzą środki na swoje leczenie.

Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy poradnik dotyczący subkonta. Subkonto można w naszej organizacji założyć on-line za pomocą specjalnego formularza. Subkonto jest dla naszych Podopiecznych bezpłatne, nie pobieramy żadnych opłat za jego prowadzenie, jak również prowizji od wpłat. 100% środków jest do dyspozycji Podopiecznego.

 

 
Skip to content