Treść główna

Fundacja Dobro Powraca

Rozszerzyliśmy krąg Podopiecznych, którym udzielamy pomocy!

Fundacja Dobro Powraca oferuje teraz pomoc także dla wszystkich Osób zmagających się z utratą zdrowia. Do tej pory Fundacja wspierała Osoby Chore na stwardnienie rozsiane- jako największa organizacja pożytku publicznego w Polsce działająca na rzecz środowiska Pacjentów z SM.

Od 2009 roku Fundacja Dobro Powraca działała na rzecz Osób chorych na stwardnienie rozsiane. Będziemy kontynuować wspieranie Podopiecznych z SM. Równocześnie rozszerzamy zakres wsparcia i pomocy oferowany przez nasza organizację.

Mogą dołączać do nas także Osoby:

  • z chorobami przewlekłymi
  • z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną
  • mierzące się z utratą zdrowia

Naszymi Podopiecznymi mogą być zarówno Dorośli, jak i Dzieci. Naszym celem jest pomoc każdej Osobie zmagającej się z chorobą.

 

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content