Treść główna

Fundacja Dobro Powraca

Rozszerzyliśmy krąg Podopiecznych, którym udzielamy pomocy!

Fundacja Dobro Powraca oferuje teraz pomoc także dla wszystkich Osób zmagających się z utratą zdrowia. Do tej pory Fundacja wspierała Osoby Chore na stwardnienie rozsiane- jako największa organizacja pożytku publicznego w Polsce działająca na rzecz środowiska Pacjentów z SM.

Od 2009 roku Fundacja Dobro Powraca działała na rzecz Osób chorych na stwardnienie rozsiane. Będziemy kontynuować wspieranie Podopiecznych z SM. Równocześnie rozszerzamy zakres wsparcia i pomocy oferowany przez nasza organizację.

Mogą dołączać do nas także Osoby:

  • z chorobami przewlekłymi
  • z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną
  • mierzące się z utratą zdrowia

Naszymi Podopiecznymi mogą być zarówno Dorośli, jak i Dzieci. Naszym celem jest pomoc każdej Osobie zmagającej się z chorobą.

 

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content