Treść główna

Spełniaj z nami marzenia chorego Dziecka!

Fundacja Dobro Powraca kieruje swoje działania także do Najmłodszych. "Kiedy śmieje się Dziecko, śmieje się cały świat".

Kiedy choruje Dziecko, świat Rodziców wywraca się do góry nogami – doskonale to rozumiemy. Chcemy spełniać nie tylko medyczne potrzeby Najmłodszych, ale również ich marzenia- żeby uśmiech na twarzy Dziecka pojawiał się jak najczęściej!
Dlatego środki gromadzone na subkontach Dzieci przeznaczamy również na realizację marzeń. Dziecięca fantazja nie zna granic. Chcemy, aby dziecięce światy były jej pełne- zwłaszcza w ciężkim momencie chorowania
Wspieraj z nami Najmłodszych❗Buduj z nami świat, w którym dobro powraca💙💚
Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content