Treść główna

Spełniaj z nami marzenia chorego Dziecka!

Fundacja Dobro Powraca kieruje swoje działania także do Najmłodszych. "Kiedy śmieje się Dziecko, śmieje się cały świat".

Kiedy choruje Dziecko, świat Rodziców wywraca się do góry nogami – doskonale to rozumiemy. Chcemy spełniać nie tylko medyczne potrzeby Najmłodszych, ale również ich marzenia- żeby uśmiech na twarzy Dziecka pojawiał się jak najczęściej!
Dlatego środki gromadzone na subkontach Dzieci przeznaczamy również na realizację marzeń. Dziecięca fantazja nie zna granic. Chcemy, aby dziecięce światy były jej pełne- zwłaszcza w ciężkim momencie chorowania
Wspieraj z nami Najmłodszych❗Buduj z nami świat, w którym dobro powraca💙💚
2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

 
Skip to content