Treść główna

Padaczka poudarowa pomoc

Wykaz opp uprawnionych do zbiórki 1,5% podatku za rok 2022 w roku 2023

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) opublikował wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Fundacja Dobro Powraca jest organizacją uprawnioną do zbiórki 1,5% podatku za rok 2022.
Można to sprawdzić w wyszukiwarce opp.
Przypominamy, że tylko organizacje mające status pożytku publicznego oraz ujęte w wykazie mogą zbierać 1,5% podatku. Otrzymanie statusu opp obwarowane jest wieloma wymogami, których organizacja musi przestrzegać, a umożliwienie jej przyjmowania odpisów z 1,5% podatku następuje po spełnieniu wielu warunków.
Dbamy o spełnienie tych warunków ze szczególnym zaangażowaniem i skrupulatnością. Od 2009 roku jesteśmy organizacją pożytku publicznego i co roku znajdujemy się w wykazie organizacji uprawnionych do zbiórki 1,5% (wcześniej 1%) podatku
Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content