Treść główna

Karina Bugaj – lekcje języka angielskiego

Jestem Karina. I przyznać muszę, że lubię moje życie.
Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopaków, którzy nie pozwalają mi się nudzić. Mam psa i kota, które są również członkami naszej rodziny.

Uwielbiam czytać książki, uczyć się języków obcych (znam angielski i hiszpański i właśnie zaczynam przygodę z niemieckim), pływać, chodzić na spacery, uprawiać jogę i medytować. Mam też pracę, która jest moją ogromną pasją.

Od przeszło 20 lat uczę języka angielskiego. Początkowo pracowałam w szkołach, dodatkowo udzielając korepetycji lecz z czasem uznałam, że tylko praca na moich własnych warunkach przyniesie mi satysfakcję. Od kilku lat prowadzę małą szkołę języka angielskiego. Uczę dzieci od 9 roku życia, poprzez szkołę średnią, studentów, aż po dojrzałych i świadomych swoich potrzeb dorosłych. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na metodę komunikatywną i metodę bezpośrednią w nauce języków obcych. Przygotowuję również uczniów do egzaminów tj. Egzaminu Ósmoklasisty czy Matury.

Bezustannie poszerzam swoje horyzonty biorąc udział w różnych kursach, szkoleniach i webinariach nie tylko związanych z nauczaniem języków obcych, ale też z psychologią.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą, proszę o kontakt.

Strona www: https://theenglishwhale.wixsite.com/website

FB:  https://www.facebook.com/English-Whale-lekcje-angielskiego-104707615423679

 

2024-02-01

Jakub Moroziński- gitarzysta klasyczny i nauczyciel

Nazywam się Jakub Moroziński. Gram na gitarze klasycznej. Diagnozę o stwardnieniu rozsianym dostałem w listopadzie 2022 roku. W tamtym momencie pomyślałem, że będzie to koniec mojej pasji, na szczęście schorzenie nie wykluczyło mnie jeszcze z zawodu i grania na instrumencie.

2023-02-19

Koordynator ds. dostępności – doświadczam, więc zmieniam

Nazywam się Gabriela Kwarta, 10 lat temu usłyszałam diagnozę: stwardnienie rozsiane. Doświadczenie choroby uświadomiło mi, z jak wieloma ograniczeniami spotykają się osoby z różnymi dysfunkcjami. Nie tylko na poziomie swojej fizyczności, ale również na poziomie systemu, w którym funkcjonują.

 
Skip to content