Treść główna

„Jesteśmy Razem”-wyjątkowe subkonto w Fundacji Dobro Powraca

Poznaj bezpłatny program subkont! Naszym Podopiecznym udostępniamy narzędzie, które pozwala na bezpośrednią pomoc w walce o zdrowie! Gromadź środki z darowizn,1,5% podatku lub zbiórek- bez opłat i prowizji!

Bezpłatne subkonto w wiarygodnej i sprawdzonej Fundacji

Chorowanie wiąże się również z wydatkami. Walka o zdrowie pochłania często ogromne koszty, które nie są do udźwignięcia w pojedynkę. W Fundacji Dobro Powraca wierzymy, że przewlekłe chorowanie nie musi być wyzwaniem dla jednej Osoby. Z pomocą Bliskich, Rodziny, Znajomych czy Anonimowych Darczyńców pozyskanie środków finansowych z przeznaczeniem na leczenie staje się możliwe!

Fundacja Dobro Powraca jest ogólnopolską organizacją działająca na rzecz Osób z chorobami przewlekłymi i utratą zdrowia. Działamy dla Dorosłych oraz Dzieci. Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego od 2009 roku. Fundacja cieszy się bardzo dużym zaufaniem Darczyńców i Podatników i od wielu lat należy do grona organizacji opp, które zajmują czołowe miejsca w zakresie wielkości otrzymywanych odpisów podatkowych.

Fundacja Dobro Powraca była aktywna na wielu polach walki o interesy Pacjentów (w zakresie refundacji leków czy podniesienia odpisu podatkowego z 1% do 1,5%).  Nasi Podopieczni mogą liczyć na wsparcie i patronat rzetelnej organizacji.

 Program Subkont „Jesteśmy Razem”

Subkonto w Fundacji Dobro Powraca jest wyjątkowym narzędziem. Co wyróżnia nasz Program Subkont?

  • założenie subkonta odbywa się tego samego dnia, w którym Osoba chora wysłała wniosek (Załóż bezpłatne subkonto). W praktyce oznacza to, że subkonto będzie aktywne w kilka godzin od wypełnienia formularza rejestracyjnego. Cały proces zakładania subkonta odbywa się on-line
  • założenie subkonta oraz jego późniejsze prowadzenie jest bezpłatne – Fundacja nie pobiera żadnych opłat od swoich Podopiecznych
  • 100% zgromadzonych środków jest do dyspozycji Podopiecznego – Fundacja nie pobiera prowizji od darowizn i 1,5% podatku zgromadzonych na subkoncie

Dowiedz się więcej

Do dyspozycji Osób zastanawiających się nad założeniem subkonta są konsultanci  Centrum Informacyjnego (tel. 797 -063- 247) . Centrum czynne jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-18.00

Załóż bezpłatne subkonto

Sprawdź, jak działa subkonto

Co o subkoncie w Fundacji Dobro Powraca mówią Podopieczni?

 

 

 

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content