Treść główna

„Jesteśmy Razem”-wyjątkowe subkonto w Fundacji Dobro Powraca

Poznaj bezpłatny program subkont! Naszym Podopiecznym udostępniamy narzędzie, które pozwala na bezpośrednią pomoc w walce o zdrowie! Gromadź środki z darowizn,1,5% podatku lub zbiórek- bez opłat i prowizji!

Bezpłatne subkonto w wiarygodnej i sprawdzonej Fundacji

Chorowanie wiąże się również z wydatkami. Walka o zdrowie pochłania często ogromne koszty, które nie są do udźwignięcia w pojedynkę. W Fundacji Dobro Powraca wierzymy, że przewlekłe chorowanie nie musi być wyzwaniem dla jednej Osoby. Z pomocą Bliskich, Rodziny, Znajomych czy Anonimowych Darczyńców pozyskanie środków finansowych z przeznaczeniem na leczenie staje się możliwe!

Fundacja Dobro Powraca jest ogólnopolską organizacją działająca na rzecz Osób z chorobami przewlekłymi i utratą zdrowia. Działamy dla Dorosłych oraz Dzieci. Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego od 2009 roku. Fundacja cieszy się bardzo dużym zaufaniem Darczyńców i Podatników i od wielu lat należy do grona organizacji opp, które zajmują czołowe miejsca w zakresie wielkości otrzymywanych odpisów podatkowych.

Fundacja Dobro Powraca była aktywna na wielu polach walki o interesy Pacjentów (w zakresie refundacji leków czy podniesienia odpisu podatkowego z 1% do 1,5%).  Nasi Podopieczni mogą liczyć na wsparcie i patronat rzetelnej organizacji.

 Program Subkont „Jesteśmy Razem”

Subkonto w Fundacji Dobro Powraca jest wyjątkowym narzędziem. Co wyróżnia nasz Program Subkont?

  • założenie subkonta odbywa się tego samego dnia, w którym Osoba chora wysłała wniosek (Załóż bezpłatne subkonto). W praktyce oznacza to, że subkonto będzie aktywne w kilka godzin od wypełnienia formularza rejestracyjnego. Cały proces zakładania subkonta odbywa się on-line
  • założenie subkonta oraz jego późniejsze prowadzenie jest bezpłatne – Fundacja nie pobiera żadnych opłat od swoich Podopiecznych
  • 100% zgromadzonych środków jest do dyspozycji Podopiecznego – Fundacja nie pobiera prowizji od darowizn i 1,5% podatku zgromadzonych na subkoncie

Dowiedz się więcej

Do dyspozycji Osób zastanawiających się nad założeniem subkonta są konsultanci  Centrum Informacyjnego (tel. 797 -063- 247) . Centrum czynne jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-18.00

Załóż bezpłatne subkonto

Sprawdź, jak działa subkonto

Co o subkoncie w Fundacji Dobro Powraca mówią Podopieczni?

 

 

 

2024-01-19

Jak przekazać 1,5% podatku na walkę ze stwardnieniem rozsianym?

W Polsce około 50 tyś Osób choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna i przewlekła choroba, w której układ immunologiczny atakuje komórki własnego ciała. Prowadzi to do uszkodzeń nerwów w mózgu i rdzeniu kręgowym. Spektrum objawów SM jest bardzo szerokie, a Pacjenci doświadczają wielu wyzwań w walce o sprawność i w mierzeniu się ze skutkami choroby. Fundacja Dobro Powraca działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (i inne choroby przewlekłe). Pomóż nam pomagać i wesprzyj społeczność Chorych na SM!

2024-01-16

Chcesz uzyskać wsparcie z 1,5% podatku? Pierwszym krokiem jest założenie subkonta. Dołącz do Fundacji Dobro Powraca!

Jeżeli chorujesz przewlekle i potrzebujesz środków finansowych na walkę o zdrowie, to jednym ze źródeł pozyskania takich środków może być 1,5%. Aby było to możliwe, musisz posiadać subkonto w organizacji pożytku publicznego. Tylko takie organizacje (w skrócie OPP) są uprawnione do otrzymywania odpisów podatkowych. Fundacja Dobro Powraca posiada status OPP od początku swojej działalności, czyli od roku 2009. Zostań naszym Podopiecznym i korzystaj z możliwości, jakie daje 1,5% podatku!

 
Skip to content