Treść główna

Dorota Zielińska- Ogińska – neurologopeda

Dorota jest neurologopedą, który rozumie trudności Pacjentów ze swoich własnych doświadczeń.

Nazywam się Dorota Zielińska–Ogińska i od 20 lat choruje również na stwardnienie rozsiane.
Doskonale znam problem dotyczący zaburzeń mowy ponieważ sama w  przebiegu choroby miałam dyzartrię. Poradziłam sobie z nią! Ty też tak możesz, uwierz w siebie. Nie jesteś sam. Oferuję swoje doświadczenie jako osoba, która pokonała ten problem. Pragnę ci opowiedzieć jak tego dokonać:)
W moim przypadku to właśnie SM stało się prowodyrem mojej zawodowej drogi. Jestem neurologopeda nią od 12 lat możesz mi zaufać.

Jeśli Twoja choroba ogranicza cię w zakresie komunikacji z innymi- czujesz się niepewnie, boisz się zainicjować kontakt aby nie być postrzeganym przez pryzmat choroby. Jeśli okresowo, w trakcie rzutu, lub  po jego wyciszeniu  pozostały deficyty w zakresie mowy to właśnie ta oferta pomocy jest dla ciebie.

Konsultacje obejmują:
– wstępne określenie i rozpoznanie rodzaju zaburzenia mowy,
– wstępne określenie kroków terapeutycznych,
– poradę neurologopedyczną i pedagogiczną .

Co możesz uzyskać dla siebie poprzez taką rozmowę?

PRZEDE WSZYSTKIM :
– POWOLNE LECZ TRWAŁE zmiany w postrzeganiu siebie samego . Poszerzenie swojej samoświadomości ,
– wzmocnienie poczucia wartości,
– wiedzę w jaki sposób należy dbać o głos. Co powinieneś zastosować a jakich czynników unikać, aby zachować jego dźwięczność, rytm, melodię i akcent .

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU

https://www.facebook.com/dorotazielinskaneurologopeda/

2022-08-27

Elwira Sobolewska- autorka

Rozmawiamy dziś z Elwirą Sobolewską, Podopieczną fundacji Dobro Powraca. Elwira jest autorką książki „SM przyjaciel z rozsądku”, w której dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z chorowaniem na stwardnienie rozsiane.

2022-08-26

Dorota Cendrowska – blogerka

Dorota Cendrowska — Jabłoń — miłośniczka życia, nieustająca pasjonatka kilku aktywności stała się niepostrzeżenie nałogową blogerką i tak ma do dziś.

 
Skip to content